Prowadzenie Social Mediów

O nas

Doświadczony zespół

& AI do zadań specjalnych

Nasza firma specjalizuje się w prowadzeniu social mediów dla firm. Jeśli nie lubisz publikować treści na Facebooku lub/i Instagramie, możemy to robić za ciebie. Dzięki naszym usługom, twoja obecność w social mediach będzie profesjonalna i skuteczna, a ty będziesz mieć więcej czasu na inne zadania związane z prowadzeniem firmy.

Oferujemy kompleksowe prowadzenie social mediów, w tym publikowanie treści, monitorowanie komentarzy i wiadomości, a także prowadzenie kampanii reklamowych. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy posiadają wiedzę i umiejętności potrzebne do skutecznego prowadzenia social mediów.

Jeśli chcesz, aby twoja obecność w social mediach była profesjonalna i skuteczna, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na twoje pytania i przedstawimy ci szczegóły naszych usług. Nie musisz już tracić czasu na publikowanie treści w social mediach, zleć to nam, a my zajmiemy się tym za ciebie.

Pozostałe Usługi

Wspieramy biznesy

na wielu płaszczyznach

01

Marketing Internetowy

Reklama Google Ads, Facebook Ads, Instagram i Youtube Ads z wykorzystaniem algorytmów maszynowego uczenia

02

AI w reklamie

Naszym ogromnym atutem są narzędzia AI ( sztucznej inteligencji) z różnych stron Świata, które pozwalają optymalizować reklamy 24h/7

03

Prowadzenie
Social Mediów

Jeśli nie lubisz/ nie chcesz publikować treści na Facebooku lub/i Instagramie możemy to robić za Ciebie

04

Strony www

Jeśli nie masz strony internetowej lub chciałbyś zmienić aktualną, możemy stworzyć stronę www dopasowaną do Twojego biznesu i wybranej branży

05

Opieka nad stroną

Nie masz czasu na zarządzanie stroną internetową? Pomożemy Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.

06

Projektowanie Graficzne

Projekty graficzne logo, banerów, reklam, wizytówek, ulotek, kampanii reklamowych.
Nasi graficy ogarną wszystko

9

Specjalistów

235+

Product Design

856+

Stowrzonych projektów

785+

Marketing Strategy

Masz jakieś pytania?

Najczęstsze

pytania

 • Czym odróżniamy się od konkurencji

  Nasi specjaliści znają się na rzeczy, dodatkowo są wspierani najnowszymi technologiami sztucznej inteligencji, które pozwalają osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.

 • Od jakiej reklamy powinienem zacząć

  sposoby reklamowania znacznie różnią się od siebie. Na Facebooku najpierw należy zbudować zaufanie do marki co przełoży się na klientów, a Google pozwala dotrzeć do potencjalnie zainteresowanych klientów, którzy wpisują odpowiednie frazy w wyszukiwarce.
  Dlatego polecamy łączyć oba kanały reklamowe.

 • Czy potrzebuję stronę www do reklamowania

  Jeśli chodzi o reklamę w Google Ads - TAK. Bez strony nie jesteśmy w stanie się reklamować w Google. Jeśli potrzebujesz możemy taką dla Ciebie stworzyć. Jeśli chodzi o Facebook Ads nie potrzebujemy strony www wystarczy Fanpage FB, którego możemy dla Ciebie założyć, jeśli nie masz.

 • Na czym powinna skupiać się reklama?

  Wiele osób skupia się w reklamie na ilości wyświetleń, jednak profesjonaliści skupiają się na tzw. konwesjach, czyli czynnościach, które są dużo bliższe zakupowi niż tylko kliknięcie w reklamę.
  Takimi konwersjami mogą być połączenia telefoniczne, wypełnione formularze kontaktowe, wysłanie maila, kontakt przez Messengera i inne w zależności od branży.

⬅️zadzwoń